Terapia trądziku CPL Katowice


Terapia trądziku CPL Katowice

Terapia trądziku w Katowice, przy pomocy głowicy CPL kompatybilnej z laserem Xlase firmy Biotec.

Jak to działa?

Podczas zabiegów na trądzik wykorzystuje się różne mechanizmy skórne. Krótkie długości fal są pochłaniane przez porfirynę i wywołują zniszczenie bakterii Propionibacterium acnes. Fale o większej długości rozgrzewają wodę w skórze właściwej i powodują redukcję rozmiarów gruczołów łojowych. W konsekwencji powoduje zmniejszenie ilości wydzielanego sebum. Jednocześnie aktywacja fibroblastów pobudza syntezę kolagenu i innych biomolekuł, co skutkuje poprawą jędrności i gęstości skóry i zapobiega ewentualnemu powstawaniu blizn potrądzikowych.

Jak często ?

Dla najlepszych efektów w przypadku terapii trądzików terapeuta zaleci serię sześciu  zabiegów w odstępach co 1-3 tygodni. Dla najlepszych efektów obkurczenia porów klient powinien zjawić się w salonie 4-6 razy co min 3 tygodnie

Jak to wygląda?

W trakcie zabiegu w naszym salonie w Katowicach, terapia trądzika lub obkurczanie porów, zabezpieczamy oczy klienta specjalnymi okularami chroniącymi  przed promieniowaniem lasera, klient jest całkowicie bezpieczny. W porozumieniu z nim, ustalamy parametry które mogą wpłynąć na odczucia a także miejsca które zostaną poddane zabiegowi terapia trądzika lub obkurczanie porów. Może to być cała twarz lub poszczególne jej części co wpłynie na cenę ustalaną indywidualnie z kosmetyczką : http://nailcenter.pl/laser-3/ .

Przede wszystkim klient jest bezpieczny w rękach naszej kosmetyczki.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Jak przy wszystkich zabiegach z użyciem lasera istnieje szereg przeciwwskazań do zabiegu terapia trądzika czy obkurczanie porów. Te przeciwwskazania uniemożliwią czasowe wykonanie zabiegu lub wykluczą je wykluczą. Będą to:  ciąża i karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, uczulenie na słońce, wszelkie dolegliwości leczone przez lekarza ogólnego i dermatologa, guzy/nowotwory (rak skóry, czerniak złośliwy),rozrusznik serca, pompa insulinowa, metalowe implanty, hiper nadwrażliwość skórna, operacje plastyczne w ostatnim czasie, botox i wypełniacze (min. 1 tydz.), zakrzepica, zapalenie żył (zamykanie naczyń), cukrzyca nieuregulowana, gorączka, choroba psychiczna, siniaki,  biegunka i wymioty, przerwana ciągłość naskórka, choroba zakaźna lub infekcyjna, mocna lub świeża opalenizna, poparzenia słoneczne,  osoby pod wpływem alkoholu i narkotyków, aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi,  epilepsja (padaczka), skłonność do powstawania bliznowców, keloidów, nadciśnienie/niedociśnienie,  przyjmowanie substancji fotouczulających, przyjmowanie leków fotouczulających.

Czy rzeczywiście są efekty?

Sami zobaczcie 🙂

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odwiedź Nail & Beauty Center – profesjonalny salon kosmetyczny w Katowicach

Gabinet kosmetyczny Nail & Beauty Center został założony przez dwie specjalistki: kosmetyczkę oraz manicurzystkę, które w Katowicach, w samym centrum miasta stworzyły wyjątkowe miejsce służące pielęgnacji urody. Oferujemy naszym Klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne – m.in. odmładzanie twarzy laserem, usuwanie przebarwień, złuszczanie skóry i depilację laserową. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure (także leczniczy) oraz podejmujemy się rekonstrukcji złamanego paznokcia. W salonie kosmetycznym w Katowicach zajmujemy się również leczeniem trądziku laserem. Bogata oferta, miła atmosfera, profesjonalne podejście do Klientów, a także stosowanie nowoczesnych urządzeń takich jak żelazko liftingujące, czy laser diodowy sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic oraz innych miejscowości.

Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki na Śląsku – serdecznie zapraszamy!