Gabinet Kosmetyczny Nail&Beauty Center w Katowicach zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług depilacji

© – Zabiegi, które można wykonywać w ciąży

 

Rodzaje depilacji wykonywane przez naszą kosmetyczkę:

  • © woskiem miękkim
  • © woskiem twardym / film waxem
  • © pastą cukrową,
  • termoliza,
  • depilacja laserowa.

Zapraszamy wszystkich Klientów z Katowic oraz pozostałych terenów Śląska do skorzystania z zabiegów kosmetycznych dostępnych w Nail&Beauty Center! Poniżej tłumaczymy, czym charakteryzują się poszczególne metody depilacji.


WOSK MIĘKKI
  kosmetyczka aplikuje cienką warstwę ciepłego wosku na skórę za pomocą szpatułki lub aplikatora roll-on. Depilacja woskiem miękkim jest metodą stosowaną na duże powierzchnie ciała – specjalne paski umożliwiają szybkie usunięcie włosów. Z powodu sklejania martwych komórek skóry metoda nie nadaje się do depilacji miejsc, gdzie skóra jest delikatna, płytko unaczyniona i skłonna do podrażnień. Jest to najbardziej popularna w Polsce metoda depilacji woskiem.


WOSK TWARDY I FILM WAX techniki oparte na nałożeniu ciepłego wosku za pomocą szpatułki. Po zastygnięciu zrywa się go wraz z włosami. Są to metody bezpaskowe, gwarantujące delikatność zabiegu. Podrażnienie skóry jest mniejsze niż w przypadku zastosowania wosku miękkiego. Używane na powierzchnie narażone na zapalenie mieszków włosowych – najczęstsze powikłania po depilacji. Nadają się na skórę płytko unaczynioną i skłonną do podrażnień. Stosowane głównie przy depilacji miejsc wrażliwych w tzw. depilacji brazylijskiej, okolic bikini. W tym przypadku warto zaufać dobrej kosmetyczce z Nail&Beauty Center w Katowicach!

 

DEPILACJA CUKROWAniezwykle delikatna metoda usuwania zbędnego owłosienia – przeznaczona dla osób ze skłonnością do alergii, które źle znoszą depilację woskiem. Delikatność techniki związana jest między innymi z kierunkiem wyrywania włosów (zgodnie z kierunkiem ich wzrostu), co pozwala uniknąć podrażnienia mieszków włosowych, a tym samym zapewnia komfort gładkiej skóry. Pasta cukrowa to nowoczesna wersja stosowanej od stuleci przez kobiety z Bliskiego Wschodu substancji i technik depilacyjnych. Skład oparty jest na starożytnych recepturach. Zawiera surowce naturalne bez chemicznych dodatków, dzięki czemu może być stosowana u alergików. Pasta cukrowa jest produktem antyseptycznym, naturalnie zapewniającym doskonałą higienę w trakcie wykonywania zabiegu, co gwarantuje brak jakichkolwiek powikłań po depilacji. Włoski usuwane są dokładnie, całkowicie, nie są urywane. Depilację cukrową można wykorzystywać w przypadku już bardzo krótkich włosków, nawet od długości 1-2 mm. Efekt utrzymuje się dłużej niż po zabiegu tradycyjnym woskiem. Postaw na udaną depilację w Katowicach razem z Nail&Beauty Center !

 

TERMOLIZA  jest zabiegiem usuwania włosa, wykonywanym przy pomocy prądu wysokiej częstotliwości. Przepływ prądu wytwarza efekt termokoagulacyjny w cebulce włosa, powodując jej zniszczenie – czyli koagulację. Najlepiej sprawdza się na małych powierzchniach ciała, np. nad górną wargą czy też na brodzie. Seria zabiegów zapewnia usunięcie włosów na stałe – bez względu na ich grubość czy kolor (metoda stosowana również przy siwych włosach).

Zapraszamy do skonsultowania naszego cenniczka: Cennik