LILIANA – KOSMETYCZKA, PEDAGOG ZDROWIA

LILIANA – KOSMETYCZKA, PEDAGOG ZDROWIA

W zawodzie kosmetyczki od 1992 r.Od 1997r prowadzi własną działalność kosmetyczną, w tym od 2003r Salon Nail Beauty Center.Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, prowadzi konsultacje, ocenę skóry, dobiera pielęgnację domową.Absolwentka Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz GWSP na kierunku Pedagogika Zdrowia, Szkoły Wizażu Jolanty Wagner,kursów: masażu DRM, masażu anty-aiging, charakteryzacji teatralnej i filmowej, elektrokoagulacji, epilacji laserowej, zabiegów CPL oraz wielu szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy wraz z masażami stymulującymi.Odbyła szkolenia doskonalenia technik kosmetycznych w Paryżu i Brive we Francji.Wielokrotny juror w ogólnopolskich konkursach dla kosmetyczek.

HONORATA – KOSMETYCZKA, PODOLOG

HONORATA – KOSMETYCZKA, PODOLOG

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej na wydziale kosmetycznym. Ukończyła kursy w zakresie masażu klasycznego i relaksacyjnego,masażu miotełkami bambusowymi, masażu firmowego BC TRIBAL, Masażu z wysp, kursy przedłużania i stylizacji paznokci wszystkimi metodami,pedicure leczniczy oraz kurs zakładania klamer. Szkoliła techniki kosmetyczne w Paryżu i Brive we Francji. W salonie zajmuje się kosmetyką pielęgnacyjną twarzy i ciała, trwałą epilacją, masażem, makijażem, epilacją laserową .Specjalizuje się w pedicure leczniczym i rekonstrukcji uszkodzonej płytki paznokciowej, konsultuje klientów z problemami stóp,pomaga ustalić odpowiednią profilaktykę tych problemów. Posiada certyfikaty z zakładania klamer drutowych VHO- Osthold Perfect oraz BS Quick. Zdobywczyni I miejsca na Ogólnopolskich Mistrzostwach z Depilacji Profesjonalnej w 2018 roku.

Patrycja – podolog, kosmetolog, manicurzystka

Patrycja – podolog, kosmetolog, manicurzystka

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku kosmetologia. Posiada specjalizację z podologii, w gabinecie zajmuje się pedicure, w tym leczniczym, pielęgnacją dłoni, stylizacją paznokci oraz masażem.

Barbara – Absolwentka GWSH na kierunku kosmetologia

Barbara – Absolwentka GWSH na kierunku kosmetologia

Absolwentka GWSH na wydziale kosmetologii. W gabinecie specjalizuje się w pielęgnacji dłoni i stóp, stylizacji paznokci, zabiegach na twarz.

TATSIANA - MANICURZYSTKA, PEDICURZYSTKA I STYLISTKA PAZNOKCI

TATSIANA - MANICURZYSTKA, PEDICURZYSTKA I STYLISTKA PAZNOKCI

Doświadczenie zdobywała na Białorusi. Cechuje się starannością, dokładnością i pomysłowością.