Biologique Recherche – 40 lat pasji w pielęgnacji urody

Biologique Recherche to istniejąca od ponad 40 lat francuska marka kosmetyków biologicznych i autorskich zabiegów haute couture, którą wyróżnia innowacyjne podejście do pielęgnacji urody. Jej twórcy i założyciele, Yvan, Josette i Philippe Allouche, biolog, fizjoterapeuta i lekarz, połączyli swoją wiedzę oraz pasję w stworzeniu nowatorskiej i wizjonerskiej filozofii dbania     o piękno skóry, zapisując własną kartę w historii kosmetologii.

Biologique Recherche jest ceniona przede wszystkim za potwierdzoną skuteczność, opartą na klinicznych metodach pielęgnacji skóry, oraz świetne rezultaty terapeutyczne, osiągane w krótkim czasie. Jej produkty słyną z wykorzystania aktywnych składników, o najwyższych stężeniach, stosowanych w kosmetologii.

Marka jest dziś obecna w najlepszych salonach kosmetycznych i spa oraz prestiżowych hotelach w ponad 70 krajach na całym świecie. Wzorcowy i najsłynniejszy salon marki, Ambasada Urody, mieści się przy Polach Elizejskich w Paryżu.

Laboratoria Biologique Recherche od lat tworzą innowacyjne produkty do zastosowań profesjonalnych oraz do pielęgnacji domowej, słynące z wysokiej skuteczności terapeutycznej. Ich unikatowe formuły zawierają silnie skoncentrowane substancje aktywne, pochodzenia biologicznego. Marka jest znana również z wyjątkowych technik zabiegowych oraz autorskich masaży twarzy i ciała.

Co roku Biologique Recherche zbiera nagrody na całym świecie oraz pojawia się w zestawieniach topowych kosmetyków profesjonalnych i w rankingach na najlepsze zabiegi kosmetyczne. Kosmetyki marki określane są jako kultowe produkty wszech czasów, m.in. wielokrotnie nagradzany Lotion P50 – kosmetyk wszechczasów w rankingu redakcyjnym „ELLE US”, utytułowany również w Polsce nagrodą „Glammies 2015” miesięcznika Glamour”.

Marka zdobyła również uznanie za swoje unikatowe zabiegi profesjonalne, m.in. tytuły „Best Non-Surgical Face Lift ing” amerykańskiego miesięcznika „New York Magazine” dla zabiegu modelowania twarzy Remodeling Face oraz „Beauty Premium” polskiego wydania Beauty Forum dla autorskiej mezoterapii mikroigłowej.

Naturalne składniki i harmonia to sekret produktów Biologique Recherche

Kosmetyki i produkty Biologique Recherche wyróżniają się przede wszystkim:

  • wykorzystaniem unikatowych formuł, opartych na składnikach aktywnych wysokiej jakości, pochodzenia roślinnego, morskiego i biologicznego;
  • zastosowaniem najwyższych stężeń składników aktywnych, wykorzystywanych w kosmetologii (od 23% do ponad 60%);
  • stosowaniem wyłącznie naturalnych substancji zapachowych;
  • wykorzystaniem metod pozwalających na zachowanie oryginalnych struktur składników aktywnych.

Biologique Recherche doceniają kobiety na całym świecie. Uwielbiają je również światowe gwiazdy, słynące z urody, m.in. Victoria Beckham, Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Madonna, a także guru pielęgnacji urody, najsłynniejsze kosmetyczki i kosmetolodzy.