O nas


Salon kosmetyczny Nail&Beauty Center

Salon nasz powstał z pasji…. Z pasji do wykonywania zawodu, który przynosi niezwykłą satysfakcję, wzmocnioną przez pozytywne opinie klientów, którzy chętnie do nas wracają,
a także polecają nas rodzinie i znajomym.

Właścicielki, z wykształcenia i zamiłowania kosmetyczka i manicurzystka, gromadzą w szeregachNail&Beauty Center tylko osoby, które podobnie jak one same oddają się wykonywaniu usług kosmetycznych z pasją i zainteresowaniem. Wspólnie staramy się iść z duchem czasu, na bieżąco śledzić nowinki kosmetyczne i wprowadzać je w zakres naszych  usług. Systematycznie bierzemy udział w kongresach i targach kosmetycznych.

W naszym salonie klient nie tylko korzysta z usług wykonywanych na miejscu, wraz z nim śledzimy postępy w pielęgnacji zarówno gabinetowej, jak i domowej, udzielamy bezpłatnych porad, konsultujemy różne problemy pielęgnacyjne, oferujemy kosmetyki do pielęgnacji domowej z linii profesjonalnych, po  uprzedniej dokładnej diagnostyce skóry.

 

Odwiedź Nail & Beauty Center – profesjonalny salon kosmetyczny w Katowicach

Gabinet kosmetyczny Nail & Beauty Center został założony przez dwie specjalistki: kosmetyczkę oraz manicurzystkę, które w Katowicach, w samym centrum miasta stworzyły wyjątkowe miejsce służące pielęgnacji urody. Oferujemy naszym Klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne – m.in. odmładzanie twarzy laserem, usuwanie przebarwień, złuszczanie skóry i depilację laserową. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure (także leczniczy) oraz podejmujemy się rekonstrukcji złamanego paznokcia. W salonie kosmetycznym w Katowicach zajmujemy się również leczeniem trądziku laserem. Bogata oferta, miła atmosfera, profesjonalne podejście do Klientów, a także stosowanie nowoczesnych urządzeń takich jak żelazko liftingujące, czy laser diodowy sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic oraz innych miejscowości.

Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki na Śląsku – serdecznie zapraszamy!