Gabinet


     Gabinet Nail&Beauty Center

      P I Ę K N O   J E S T   Z A W S Z E   W   C E N T R U M


 Salon Kosmetyczny Nail & Beauty Center od 2003 roku zajmuje się holistyczną pielęgnacją, której nutą przewodnią jest stylizacja paznokci. Nie jest to jednak jedyna dziedzina naszej działalności usługowej. Pozostałe działy to: pedicure leczniczy, zabiegi laserem, kosmetyka pielęgnacyjna twarzy, szyi i dekoltu, depilacja wszystkimi metodami, kosmetyka ciała, wraz z zabiegami w kapsule SPA, a także masaże.

W każdej dziedzinie profesjonalnie przygotowana kadra salonu odpowiedzialnie stara się wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Służymy Państwu naszą wiedzą popartą odpowiednim przygotowaniem zawodowym, co pozwala nam na indywidualne podejście do każdej odwiedzającej nas osoby. Nasza działalność to nie tylko standardowe wykonywanie usług kosmetycznych, ale również podpowiedź w sprawach profilaktyki kosmetycznej.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

 

 

 

 

 

Odwiedź Nail & Beauty Center – profesjonalny salon kosmetyczny w Katowicach

Gabinet kosmetyczny Nail & Beauty Center został założony przez dwie specjalistki: kosmetyczkę oraz manicurzystkę, które w Katowicach, w samym centrum miasta stworzyły wyjątkowe miejsce służące pielęgnacji urody. Oferujemy naszym Klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne – m.in. odmładzanie twarzy laserem, usuwanie przebarwień, złuszczanie skóry i depilację laserową. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure (także leczniczy) oraz podejmujemy się rekonstrukcji złamanego paznokcia. W salonie kosmetycznym w Katowicach zajmujemy się również leczeniem trądziku laserem. Bogata oferta, miła atmosfera, profesjonalne podejście do Klientów, a także stosowanie nowoczesnych urządzeń takich jak żelazko liftingujące, czy laser diodowy sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic oraz innych miejscowości.

Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki na Śląsku – serdecznie zapraszamy!