Bernard Cassiere


Jesteśmy pierwszym w Polsce gabinetem firmowym Bernard Cassiere.
Salon oferuje pełen pakiet zabiegów BC, prowadzi konsultacje pielęgnacji połączone z diagnostyką skóry. Ponadto w salonie Bernard Cassiere klient ma możliwość zakupu kosmetyków, pozyskania próbek produktów, uzyskania informacji dotyczących stosowania kosmetyków BC i metod ich aplikacji.

O firmie:
Marka Bernard Cassiere została założona w 1991 roku przez dyrektora francuskiej grupy koncernu Sothys,pana Bernarda Mas. Szybko zaczęła odnosić sukcesy na międzynarodowym profesjonalnym rynku kosmetycznym, a dzięki temu, że jest prekursorem pielęgnacji czekoladą i jako pierwsza wprowadziła ekstrakt z bambusa do produktów kosmetycznych, zyskała sławę marki o niekonwencjonalnych rozwiązaniach, interesującej i inspirującej.

KREATYWNOŚĆ | ORYGINALNOŚĆ | WSPÓŁCZESNOŚĆ | NATURALNOŚĆ

Tymi czterema słowami najkrócej można określić  markę Bernard Cassiere.

W trakcie poszukiwania  produktów o najwyższej jakości, przy jednoczesnej dużej tolerancji przez skórę, z pewnością zainteresują się Państwo prezentowaną marką.

A oto powody, dlaczego warto:

• Wiodącymi składnikami wszystkich produktów Bernard Cassiere są składniki pochodzące z natury, co daje gwarancję tolerancji przez skórę;

• Obecność Bernard Cassiere  w międzynarodowej grupie Sothys (Sothys, Bernard Cassiere, Simone Mahler), sprawia,  że marka korzysta z najnowszych osiągnięć  wspólnego laboratorium Soredec. Posiada certyfikat ISO 9001, który na każdym etapie produkcji gwarantuje jakość produktów, a także certyfikaty: Dobrej Produkcji i Ochrony Sanitarnej (AFSSAPS). Hala produkcyjna laboratorium Soredec spełnia standarty farmaceutyczne;

• Koncepcja marki Bernard Cassiere opiera się na kompleksowym podejściu do pielęgnacji. Oznacza to, że BC nie tylko proponuje zabiegi i produkty przeznaczone do profilaktyki skór o określonym profilu, ale także uwzględnia zaburzenia występujące pod wpływem różnych czynników zewnętrznych, zmian klimatycznych i problemów wewnętrznych. Marka Bernard Cassiere pozwala kosmetyczce na kreowanie rodzaju pielęgnacji, która zaspokoi zarówno potrzeby skóry wynikające z jej cech, ale także uwzględni czasowe problemy;

• Według Bernard Cassiere: nadrzędną rolą kosmetyczki jest praca nad zachowaniem równowagi skóry klienta, a produkty które proponuje marka, mają być narzędziem do wypełnienia tej roli.

Odwiedź Nail & Beauty Center – profesjonalny salon kosmetyczny w Katowicach

Gabinet kosmetyczny Nail & Beauty Center został założony przez dwie specjalistki: kosmetyczkę oraz manicurzystkę, które w Katowicach, w samym centrum miasta stworzyły wyjątkowe miejsce służące pielęgnacji urody. Oferujemy naszym Klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne – m.in. odmładzanie twarzy laserem, usuwanie przebarwień, złuszczanie skóry i depilację laserową. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure (także leczniczy) oraz podejmujemy się rekonstrukcji złamanego paznokcia. W salonie kosmetycznym w Katowicach zajmujemy się również leczeniem trądziku laserem. Bogata oferta, miła atmosfera, profesjonalne podejście do Klientów, a także stosowanie nowoczesnych urządzeń takich jak żelazko liftingujące, czy laser diodowy sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic oraz innych miejscowości.

Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki na Śląsku – serdecznie zapraszamy!