Aktualności


3-4 Marca, cała załoga gabinetu Nail& Beauty Center wzięła udział w 21. edycji targów BEAUTY FORUM w Warszawie. 

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, poszerzamy swoją wiedzę z różnych zakresów kosmetologii. Dzisiaj uczestniczyłyśmy w wykładach z dziedzin takich jak:  podologia, manicure, laser,  teleangiektazje, praca frezarką, trądzik dorosłych, kosmetyka naturalna a ryzyko alergii, kosmetologia onkologiczna, kwas hialuronowy.


NOWY PRODUKT!

Do naszej oferty trafił Krem BB z firmy Bernard Cassiere do pielęgnacji ciała. Ujednolica skórę ciała nadając jej koloryt delikatnej opalenizny. Wyrównuje i koryguje niedoskonałości pigmentacyjne jednocześnie nawilżając i odżywiając skórę. Poprawia mikrocyrkulację i zapobiega retencji wody w tkankach, redukuje stres oksydacyjny skóry. Zawiera ekstrakt z imbiru, mocznik, lipdy z oleju kukurydzianego. Stosować na dowolne partie skóry ciała, odczekać kilka sekund do wyschnięcia preparatu przed nałożeniem odzieży. Po aplikacji umyć ręce.  Produkt zmywalny.


NOWOŚĆ W OFERCIE!

Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego odcienia! –

TERAZ MOŻLIWOŚĆ WYBORY OPALANIA NATRYSKOWEGO CAŁEGO CIAŁA LUB OPALANIA NATRYSKOWEGO 1/2 CIAŁA A TAKŻE WYKUPIENIA SERII 3 ZABIEGÓW OPALANIA NATRYSKOWEGO W KUSZĄCEJ CENIE.

To usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami. Świetnie sprawdza się przed „wielkim wyjściem” lub wyjazdem na wakacje.


 

Odwiedź Nail & Beauty Center – profesjonalny salon kosmetyczny w Katowicach

Gabinet kosmetyczny Nail & Beauty Center został założony przez dwie specjalistki: kosmetyczkę oraz manicurzystkę, które w Katowicach, w samym centrum miasta stworzyły wyjątkowe miejsce służące pielęgnacji urody. Oferujemy naszym Klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne – m.in. odmładzanie twarzy laserem, usuwanie przebarwień, złuszczanie skóry i depilację laserową. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure (także leczniczy) oraz podejmujemy się rekonstrukcji złamanego paznokcia. W salonie kosmetycznym w Katowicach zajmujemy się również leczeniem trądziku laserem. Bogata oferta, miła atmosfera, profesjonalne podejście do Klientów, a także stosowanie nowoczesnych urządzeń takich jak żelazko liftingujące, czy laser diodowy sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic oraz innych miejscowości.

Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki na Śląsku – serdecznie zapraszamy!