Akcja – Pielęgnacja – wymień skórę na lepszą


 

POSZUKIWANE OSOBY NA ZABIEGI KOSMETYCZNE!!! 

Akcja – Pielęgnacja – wymień skórę na lepszą

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej Akcji mającej na celu wyłonienie osoby której pomożemy zmienić swoją skórę.

Zobowiązania w trakcie Akcji – Pielęgnacja:

Salon Nail & Beauty Center:

  1. Diagnostyka problemu i dobór rodzaju pielęgnacji (zabiegi plus kosmetyki) – uczestnik otrzymuje je z maksymalnym rabatem
  2. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych – dobieramy wdł potrzeb skóry z naszej oferty (kosmetyka tradycyjna – zabiegi, zabiegi laserowe i CPL)
  3. Konsultacje pomiędzy zabiegowe i monitorowanie efektów

Uczestnik:

  1. Poddanie się zaproponowanej pielęgnacji , obecność na zabiegach
  2. Współpraca – zalecona profilaktyka domowa/systematyczność
  3. Zgoda na monitorowanie i nagrywanie efektów oraz publikowanie ich na fb
  4. Informowanie naszych klientów na fb o przebiegu pielęgnacji, odczuciach i postępujących zmianach
  5. Polubienie naszego Fanpage oraz udostępnienie na swoim profilu tego postu (https://www.facebook.com/nbcenter/photos/a.149269671806785/2189561081110957/?type=3&theater)

Uczestnikiem akcji może zostać osoba która:

a) nigdy nie była wcześniej naszym klientem w zakresie kosmetyki twarzy,

b) boryka się z problemami pielęgnacyjnymi skóry twarzy, które mogą być zniwelowane kosmetycznie (problemy trądzikowe, wrażliwość, poszerzone naczynka, łuszczenie, suchość, łojotok, poszerzone pory itp…)Problem powinien być wyraźny, ale możliwy do skorygowania w sposób niemedyczny. Salon Nail & Beauty Center zastrzega sobie wybór Uczestnika z napływających zgłoszeń.

Od momentu wyboru Uczestnika, Akcja będzie trwać 2 miesiące. W tym czasie będziemy obserwować i monitorować cały jej przebieg. Opiekunem Uczestnika będzie doświadczona kosmetyczka z 27 letnim stażem pracy.

ZAPRASZAMY DO NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

Na zgłoszenia z opisem problemu skóry będziemy odpowiadać, analizować go i umawiać się na spotkania w celu zdiagnozowania i ew zakwalifikowania do Akcji

Odwiedź Nail & Beauty Center – profesjonalny salon kosmetyczny w Katowicach

Gabinet kosmetyczny Nail & Beauty Center został założony przez dwie specjalistki: kosmetyczkę oraz manicurzystkę, które w Katowicach, w samym centrum miasta stworzyły wyjątkowe miejsce służące pielęgnacji urody. Oferujemy naszym Klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne – m.in. odmładzanie twarzy laserem, usuwanie przebarwień, złuszczanie skóry i depilację laserową. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure (także leczniczy) oraz podejmujemy się rekonstrukcji złamanego paznokcia. W salonie kosmetycznym w Katowicach zajmujemy się również leczeniem trądziku laserem. Bogata oferta, miła atmosfera, profesjonalne podejście do Klientów, a także stosowanie nowoczesnych urządzeń takich jak żelazko liftingujące, czy laser diodowy sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic oraz innych miejscowości.

Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki na Śląsku – serdecznie zapraszamy!