OD 18.05 WRACAMY DO PRACY   Ostatnio zaktualizowane!


Drodzy klienci!

Po przeszło dwóch miesiącach zamrożenia od poniedziałku wracamy do pracy!

Zapraszamy wszystkich do korzystania z usług, które jednak ze względu na specyficzną sytuacje będą musiały być wykonywane z uwzględnieniem nadzwyczajnych zasad bezpieczeństwa. Od poniedziałku zmieni się organizacja pracy – staramy się aby każdy klient mógł w trakcie pobytu u nas czuć się bezpiecznie. W załączniku znajdą Państwo listę zasad, opracowanych w oparciu o Wytyczne Ministerstwa Rozwoju dla gabinetów kosmetycznych.

Informujemy również ze ważność wykupionych zaproszeń i kuponów zostaje wydłużona o 2 miesiące. „Vouchery w koronie” zakupione w trakcie zamrożenia gabinetu, są ważne 1,5 roku licząc od 18.05.2020

Wykupione przed zamrożeniem kupony serii zabiegowych utrzymają ważność taka ilość dni począwszy od 18.05.2020 jaka pozostała do końca ważności kuponu na dzień zamknięcia salonu (13.03.2020) – przykładowo jeśli kupon był ważny do 31.03.2020, to można go wykorzystać do 4.06.2020 (ponieważ do 31.03.2020 pozostało 18 dni kiedy był ważny).

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM klientom za słowa wsparcia a także wsparcie finansowe (wpłaty na konto, zakup Voucherów w koronie, zakupy kosmetyków) w czasie przymusowej kwarantanny gabinetu. Obiecujemy ze dołożymy wszelkich starań aby nasze usługi wciąż były na najwyższym poziomie a każdy klient mógł czuć się u nas CAŁKOWICIE bezpiecznie

Z życzeniami zdrowia,

Załoga Nail Beauty Center

 

Zasady bezpieczeństwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Odwiedź Nail & Beauty Center – profesjonalny salon kosmetyczny w Katowicach

Gabinet kosmetyczny Nail & Beauty Center został założony przez dwie specjalistki: kosmetyczkę oraz manicurzystkę, które w Katowicach, w samym centrum miasta stworzyły wyjątkowe miejsce służące pielęgnacji urody. Oferujemy naszym Klientom różnorodne zabiegi kosmetyczne – m.in. odmładzanie twarzy laserem, usuwanie przebarwień, złuszczanie skóry i depilację laserową. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure (także leczniczy) oraz podejmujemy się rekonstrukcji złamanego paznokcia. W salonie kosmetycznym w Katowicach zajmujemy się również leczeniem trądziku laserem. Bogata oferta, miła atmosfera, profesjonalne podejście do Klientów, a także stosowanie nowoczesnych urządzeń takich jak żelazko liftingujące, czy laser diodowy sprawia, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Katowic oraz innych miejscowości.

Jeżeli szukasz dobrej kosmetyczki na Śląsku – serdecznie zapraszamy!